- Diyarbakır Polis Kantinleri - www.poliskantinleri.com

Hakkımızda

 


HAKKIMIZDA


 


Değerli Meslektaşlarımız; Diyarbakir Polis Kantinlerine Hoşgeldiniz;

  

          Bu sayfa kantinlerimizi size daha iyi tanıtmak ve böylece sizlere daha iyi hizmet verebilmek amacıyla oluşturulmuştur. Bu sayfada Polis kantinleri hakkında detaylı bilgiler elde edebilecek, kantinlerimizden aldığınız hizmetlerle ilgili görüş ve düşüncelerinizi bildirebilecek, kampanyalarımız, borç sogulama ve gerekli bilgilere ulaşabilecek, faaliyetlerimizle ilgili güncel duyuruları görebileceksiniz.


          Sizlere Kantinlerimizden yapmış olduğunuz alışverişlerde kaliteyi daha uygun fiyata, değişen günümüz şartlarına uyumlu teknolojileri kullanarak sizlere daha iyi hizmet vermek için çalışmakta olduğumuzu bildirir, saygılar sunarız.


          Diyarbakır Polis Kantinleri ilk olarak 1987 yılında faaliyete başlamıştır. Sosyal Hizmetler Daire Başkanlıkğının onayı ile 2010 yılında yapılan Merkez (yeni) Kantin ve 2011 yılında faaliyete geçen Çevik-2 Kafeterya Kantinimiz ile şube sayısını 5’e çıkartmıştır. Ayrıca Lojman Kantin, Çevik-1 Kantini ve Kurdoğlu Kantinleride modernize edilerek sizlerin hizmetine sunulmuştur.


            Daha önceki yıllarda birbirinden bağımsız kantin şubelerini, 01.12.2009 yılında Müdüriyet Makamının oluru ile; farklı kantinlerde (şubelerimizde) yapılan satışlara ait verileri tek merkezde elektronik ortamda toplayan, kantinler arası veri iletişimini internet üzerinde güvenli bir şekilde yapılmasını sağlayan, personelimizin manyetik kart sistemi ile güvenli bir şekilde alış veriş yapmalarına olanak veren, maaştan kesilmek üzere yapılan alış verişleri hatasız olarak elektronik ortamda görebilme ve satıcılara ait hesapları aynı sistemde tutmamızı sağlayan kantin otomasyon sistemine geçilmiştir.


Ayrıca sayım yapıldığı günlerde kantinlerimiz en az iki gün boyunca kapalı kalmakta ve kendi imkânlarımız ile kantinlerin sayımı yapıldığından zaman kaybı olmakta idi. Ayrıca yapılan hataların en aza indirilmesi için depo sayım otomasyonu yazılımı ve barkodlu el terminali sistemine geçilerek kantinlerimiz kapanmadan anlık olarak sayılmaktadır.


Dilek, öneri ve şikâyetleriniz ile ilgili olarak telefon numaralarımızdan ve iletişim sayfamızdan ulaşabileceğinizi bildirir, saygılar sunarız.


          Polis Kantinleri 22.08.2015 tarihinde yenilenen Emniyet Teşkilatı Kantin Yönetmeliği’ne istinaden hizmet vermektedir.